Provimes Ziyaretçi Yönetimi Aracı Yüz Tanıma Entegrasyonu Eğitimi

Provimes Ziyaretçi Yönetimi Aracı Yüz Tanıma Entegrasyonu Eğitimi

07/04/2021
Hande Vatansever

Yeni nesil Toplantı ve Ziyaretçi Yönetimi Provimes opsiyonel olarak gelişmiş bir yüz tanıma teknolojisi ile geçiş imkanı sunar. Yüz tanıma teknolojisi Provimes tarafından geliştirilmiş yüksek doğruluk sağlayan bir özelliktir. Bu seçenek sisteme daha önce fotoğraflı olarak kayıt edilmiş ziyaretçilerin yüz tanıma sistemi ile giriş yapması amacıyla kullanılır. Bu özellik sayesinde gelen ziyaretçilerin yaş ve cinsiyet tespitleri de otomatik olarak yapılabilir. Yüz tanıma özelliği opsiyonel bir seçenek olup projeye göre ayrıca değerlendirilir.

Provimes'in ziyaretçi yönetimi aracında sunduğu bir başka özellik ise "Acil Durum Mesajı"dır. Kurumunuza gelen tüm ziyaretçiler cep telefonları ile birlikte kayıt olduğu için deprem, yangın vb. acil durumlarda ziyaretçilere acil durum SMS'i gönderebilme imkanı sağlanır.

Provimes'in bahsettiğimiz bu harika özelliklerini sizlere tanıtabilmek ve kullanım özelliklerini anlatabilmek için, 8 Nisan 2021 Perşembe günü düzenleyeceğimiz eğitimimize bekliyoruz.

Sınırlı sayıdaki katılımcılarımızdan biri olmak için aşağıda yer alan linkten kayıt yaptırabilirsiniz.

Kayıt için tıklayın

Sosyal medyada paylaşın
© 2019 Provimes Tüm Hakları Saklıdır. | E-Posta: info@provimes.com
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram