İSG belgelerinin takibini kolaylaştırın

Provimes Taşeron Aracı'yla kurumunuzda çalışacak personeller için sağlamanız gereken Aydınlatma Metni, İSG video gösterimi, Covid 19 anketi gibi işlemleri yerine getirin.

Taşeron Yönetimi

Çalıştığınız taşeronlara ait bilgileri tek bir ekrandan görün ve taşeronlarınızı sorunsuz yönetin. Kurum çalışanlarınız alt yükleniciye verdiğiniz işin adını, konusunu, işin başlangıç ve bitiş tarihlerini ve hangi firmaya verildiğini girip tehlike sınıfını seçerek işi tanımlayabilirler.

Tehlike sınıfına bağlı olarak taşeron firmadan istenecek belgeler ve geçerlilik süreleri iş tanımı sayfasına eklenir.

İşi tanımladığınız sayfadan taşeron firma yetkililerine işle ilgili belgeleri eklemeleri ve çalışacak personellerini tanımlamaları için e-posta gönderilebilmektedir.

Taşeron firma personelleri kullanıcı adı ve şifreleri ile giriş yaparak firmalarına verilen işi görebilir ve bu işle ilgili kendilerinden istenen belgeleri ekleyebilirler.

Belgeler geçerlilik süreleri kontrol edilerek sisteme eklenir, zorunlu belgeleri eklemesi konusunda firma kullanıcısı bilgilendirilir.

Firma personelleri bu işle ilgili olarak çalıştıracakları personelleri tanımlayabilir ve personele ilişkin belgeleri ekleyebilirler

Taşeron firma tarafından yapılan işler (belge ekleme, personel tanımı vb.) kurum çalışanlarınız tarafından kontrol edilir. Tüm belgelerin onayından sonra Provimes, taşeron personelleri SMS ile bilgilendirmenizi sağlar.

Personellere gönderilen SMS’te bir web link yer almaktadır. Taşeron personeller bu linke tıkladıklarında sırasıyla Aydınlatma Metni gösterilir, İSG videosu izletilir, çevrim içi eğitim ve sınav yapılır ve Covid 19 anketini cevaplamaları istenir.

İşlemi yarıda bırakıp tekrar linke tıklayarak kaldıkları yerden devam edebilirler.

Tüm adımlar tamamlandığında kurumunuza giriş çıkış işlemlerinde kullanabilecekleri taşeron kodu gönderilir.

Taşeron personeller için sırasıyla anlatılan bu işlemler parametriktir. Kullanmak istemediğiniz seçenekler tarafınızdan kapatılabilmektedir.

Süreç tanımları ile; belge geçerlilik süresi yaklaştığında kullanıcıları bilgilendirmek, işin bitiş süresi ile ilgili hatırlatmalar göndermek, iş başlangıç tarihinde henüz işlemlerini tamamlamamış taşeron personeller hakkında ilgili kullanıcıları bilgilendirmek mümkündür.

Taşeron firmadan ve personellerinden istenen belge türleri, geçerlilik süreleri, hangi tehlike sınıfındaki işlerde istendiği ve zorunluluk durumları tanımlanabilmektedir.

Farklı tehlike sınıfları için taşeron personellere verilecek farklı çevrim içi eğitimler tanımlanabilmektedir.

Çevrim içi eğitimler istenirse periyodik eğitim olarak tanımlanabilir ve belirlenen periyot sonrası hala kurumunuzda çalışmaya devam eden taşeron personele yeniden gösterilmektedir.

Çevrim içi sınavlar çevrim içi eğitimlerle ilişkilendirilip sorular, cevap seçenekleri, geçme puanı belirlenerek tanımlanabilmektedir.

Çevrim içi eğitime katılan taşeron personellere sınav otomatik olarak gösterilmektedir.

© 2023 Provimes Tüm Hakları Saklıdır. | E-Posta: info@provimes.com
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram