Asistanlar için harika bir yardımcı.

Asistan yazılımı ile telefon çağrılarını, kişi ve firma bilgilerini yönetin.

Telefon çağrıları

Kurumunuza gelen telefon çağrılarını hızlı ve kolayca kayıt altına alın. Aranan kişiye ulaşılamayan durumlarda arama bilgisini personellere Biri bildirimi ve/veya SMS olarak anında gönderin. Mükemmel bir kayıt sistemi ile iletişim kayıplarının ve olası hataların önüne geçin.

Provimes filtreleme teknolojisini kullanarak aradığınız telefon çağrılarını hızlıca bulun veya dilerseniz gelişmiş raporlar haline çevirin.

Kişi ve firma bilgileri

Provimes asistan yazılımı ile kurumunuzun sürekli iş ilişkisi içinde ya da iletişimde olduğu kişileri ve firmaları çok daha kolay ve güvenli kayıt edin. Kişi ve firmaları tiplerine göre gruplayarak kayıt edebilme özelliğini kullanın. Kişileri firmalarla eşleştirerek karışıklıkların önüne geçin. Provimes filtreleme teknolojisi sayesinde kişilere ve firmalara kolaylıkla ulaşın ve raporlayın. Raporları dilerseniz xls formatına çevirin.

Mükerrer kişi ve firma kayıtları için "kişi birleştir" yada "firma birleştir" özelliklerini kullanarak doğru bir veri setine sahip olun. Provimes'e kolay bir başlangıç için tüm mevcut kişi ve firma bilgilerini bir xls dosyası ile saniyeler içinde kayıt edin. Provimes ile çeşitli fiziksel veya dijital ortamlarda takip edilen kişisel verileri tek bir noktadan güvenle takip eder hale gelin. Kişisel Verileri Koruma Kanunu'na uyum sağlayın.

© 2023 Provimes Tüm Hakları Saklıdır. | E-Posta: info@provimes.com
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram