Özel uygulamalar

Provimes tüm Kamu Kurumlarının
kullanabileceği ziyaretçi ve toplantı
panel seçenekleri mevcuttur.
Tüm özel sektör Ofis ve İşletmelerin 
ihtiyaçlarına çözüm üreten panel seçenekleri 
sunuyoruz.

Özellikler

Mobil Uygulama

Provimes mobil uygulaması ile her yer ofisiniz. Mobil uygulama sayesinde ofise ihtiyaç duymadan, toplantı ve ziyaretçilerinizi her zaman her yerden hızlı ve kolay yönetebilirsiniz.

Outlook Entegrasyonu

Provimes toplantı aracı Microsoft Outlook ile tam entegre olarak çalışmaktadır. Provimes’te oluşturulan toplantılar Outlook kullanıcı takvimlerine, Outlook'ta oluşturulan toplantılar Provimes takvimine karşılıklı kayıt edilir.

Log (İz) Takibi

Provimes; uzun yıllar boyunca test edilmiş bir LOG (iz takibi) alt yapısına sahiptir. Bu detaylı LOG sistemi sayesinde tüm kullanıcıların her hareketi izlenmekte ve kayıt altına alınmaktadır. Bu sayede sistem tüm kullanıcı hareketlerini takip ederek profesyonel bir iz takibi sunar.

Gelişmiş Yetkilendirme

Sistem gelişmiş bir kullanıcı yetkilendirme yapısına sahiptir. yetkiler istenirse "gruplar" şeklinde istenirse "kullanıcı" bazında verilebilir. Yetkilendirme yapısı bir kullanıcının aracın tümüne erişiminden tek bir işleme (örneğin silme işlemi vb.) kadar detayda yapılabilir.

Veri Ayrıştırma

Sistemde sınırsız sayıda şirket tanımı yapılabilir ve bu ayrıca bir ücretlendirmeye tabi değildir. "veri ayrıştır" özelliği sayesinde şirketler birbirlerine ait verileri göremez hale getirilebilir. Tanımlanan belli kullanıcılar veri göremez özelliği devre dışı bırakılarak verilerin tümünü görebilir.

Hızlı Veri Yükleme

Provimes hızlı ve kolay bir başlangıç için hızlı veri yükleme imkanı sunar. Provimes kullanıcıları sahip oldukları "personel", "kişi" ve "firma" verilerini xls formatında saniyeler içinde Provimes'e aktararak hızlı bir başlangıç yapabilirler. Mükerrer kişi ve firma verilerini "kişi birleştir" ve "firma birleştir" özelliğini kullanarak ortadan kaldırabilirler.

Opsiyonlar

Biri Dijital Asistan
İş yeri girişinize fark katan "Biri Dijital Asistan"ın sesli ve hareketli yardımı ile ziyaretçilerinize unutulmaz bir misafir deneyimi yaşatabilirsiniz.
(Bu özellik opsiyonel olarak sunulmaktadır.)
Devamını Oku
Parmak izi Entegrasyonu
Provimes Yönetim Sistemi opsiyonel olarak kurum ve şirketlerin tüm personellerini kolaylıkla takip edebilmelerini sağlamak amacı ile mevcut ya da yeni tesis edilecek parmak izi okuma cihazlarıyla entegre çalışır.
Devamını Oku
Turnike ve Otomatik Kapı Entegrasyonu
Provimes ziyaretçi yönetim sistemi işyerinizdeki mevcut veya yeni kurulacak olan turnike sistemleri ile birlikte çalışır. Donanım ve yazılım entegrasyonları ile ilgili provimes iş ortaklarından destek alabilirsiniz.
Yüz Tespit ve Tanıma Sistemi
Provimes ziyaretçi yönetim sistemi kullanıcılara opsiyonel olarak yüz tespit ve tanıma özelliği sunar. Özellikle Yüksek güvenlik isteyen Kurum ve Şirketler için Yüz tanıma sistemi ile entegre çalışır.
Devamını Oku
© 2023 Provimes Tüm Hakları Saklıdır. | E-Posta: info@provimes.com
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram