İptal ve İade Bildirimi

Provimes.com adresi üzerinden satın alınan bulut uygulaması, 30 GÜN ÜCRETSİZ kullanım seçeneği nedeniyle, satın alma gerçekleştikten sonra iade edilmez. Kullanıcı, bir yıllık kiralama süresi sonunda, üyeliğini yenilemeyerek kullanım hakkını sonlandırabilir. Provimes.com sitesi üzerinden satılan cihazlar (bilgilendirme ve kayıt panelleri) için iade prosedürü aşağıdaki gibidir.

İade Süresi Kaç Gündür?

Genel olarak satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilme özelliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.

Kullanılmış, tahrip edilmiş vb. şekildeki ürünler iade edilemez.

İade edilen ürünle birlikte ürünün faturasının da gönderilmesi gerekmektedir.

İade İşlemi

1. Hatalı Adres Girilmesi

Sitemizden yapmış olduğunuz tüm alışverişler sipariş sırasında, vermiş olduğunuz teslimat adresinde bulunmamanız halinde, firmamız tarafınıza ulaşarak adresin düzeltilmesini talep edecek, verilecek yeni adrese kargonuz teslim edilecektir. Kargo firması veya firmamızın müşteri hizmetleri yetkilisi tarafından vermiş olduğunu telefon-fax ve e-posta kanallarına ulaşılamaması durumunda ürün kargo firmasından teslim alınacak ve tutarı kredi kartı hesabınıza iade edilecektir.

Hatalı teslimat adresinin düzeltilmesi için size ulaşmamıza kadar geçen süre nedeniyle oluşan gecikmelerden firmamız hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.

2. Adresinize hasarlı ürün gönderilmesi

Sipariş vermiş olduğunuz ürünlerin tümünün, eksiksiz durumda elinize geçmesini sağlamak sorumlu hizmet anlayışımızın gereğidir. Elimizde olmayan kimi nedenlerden ötürü, teslimatı yapılan ürünün gözle görülür biçimde hasarlı olması halinde durumu kargo elemanının şahitliğinde tutanağa geçirmelisiniz.

Böyle bir durumla karşılaştığınızda hasarlı ürünü fatura sureti ile birlikte gelen kargo elemanına doğrudan iade edebilirsiniz. Hasarlı ürünün bir eşi en kısa sürede temin edilerek, tarafımızdan adresinize ücretsiz olarak gönderilecektir.

© 2023 Provimes Tüm Hakları Saklıdır. | E-Posta: info@provimes.com
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram