Tek merkezden yönetilebilen kapalı devre yayın sistemi

Provimes İçerik Yayını kurumunuzdaki Android işletim sistemine sahip cihazların ekranlarını bir kapalı devre yayın sistemine dönüştürmenizi sağlar.

İçerik Yönetimi

Provimes içerik yayını ile ağa bağlı olan her ekrana farklı içerikler gönderebilir, içerikleri tek merkezden yönetebilir ve hedeflediğiniz kitleye doğru zamanda dinamik mesajlar gönderebilirsiniz.

Provimes İçerik Yayın Aracı web uygulama ve Android uygulamadan oluşur.

Web uygulama yayın akışına dahil etmek istediğiniz ekranları tanımlamanızı, oynatmak istediğiniz içerikleri eklemenizi ve yayın akışları oluşturmanızı sağlayacak menüler içerir.

Yayın akışlarını farklı, içerik listelerini farklı ekranlarda oynatacak şekilde planlayabilir, oynatma sırası ve saati seçebilirsiniz.

Provimes İçerik Yayını Android Uygulaması

Android uygulama ise ekranların kendileri için oluşturulmuş yayın akışını sunucudan çekmelerini ve bu listeye göre içerikleri oynatmasını sağlar.

Android uygulama arka planda kendisi için oluşturulmuş oynatma listesinde bir değişiklik olup olmadığını belli zaman aralıkları ile dinleyerek kontrol eder. Oynatma listesindeki olası değişiklikleri günceller ve yeni listeyi oynatmaya devam eder.

İçerik Yayın Aracı ile Android ekranların en son ne zaman aktif olduğunu, sunucuya ne zaman bağlandığını kontrol etmek ve devrede olup olmadıklarını izlemek de mümkündür.

© 2023 Provimes Tüm Hakları Saklıdır. | E-Posta: info@provimes.com
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram