Personellerinize kolay ulaşın.

Personel yönetim sistemi ile personellerinizin iletişim bilgilerini, bulunduğu yeri ve durumunu anında görüntüleyin.

Personel iletişim bilgileri

Provimes personel yönetimi sisteminde yer alan "personel paneli" ile personel bilgilerine hızlıca ulaşın. Personelleri ad ve soyadlarıyla fotoğraflı olarak; şirket, şube, departman bazında panelde görüntüleyin. Personelin çalıştığı bina, kat, ofis ve şirket dahili telefon no bilgilerine kolayca erişin. Görüntülenmesine izin verilen personeller için cep telefonlarını görüntüleyin.

Panelde yer almasını istemediğiniz personelleri parametrelerden kolayca kaldırın veya panelde en üstte yer almasını istediğiniz personelleri kolayca parametrik olarak belirleyin. Provimes hızlı filtreleme teknolojisi sayesinde aradığınız personel bilgisine birkaç saniye içinde ulaşın.

Personel durum bilgisi

Panel üzerinde yer alan "durum" alanından personellerin "kurum içinde" veya "kurum dışında" olduğunu görüntüleyin. Kurum içinde olan personellerin "uygun", "meşgul" veya "toplantıda" olma durumlarını, meşgul veya toplantıda ise hangi saatler arasında olduğunu panelden izleyin. Personel devamlılık kontrol sistemi (PDKS) entegrasyonu ile durum bilgisinin panele otomatik gelmesini sağlayın.

Personeller kurum dışında olduklarında Provimes mobil uygulama üzerinden konumlarını belirtsinler, panel üzerinde kolayca görüntüleyin. Dilerseniz "meşgul" ya da "uygun" durum bilgisini kişi odalarının dışına konulacak panellerde görüntüleyin.

Mobil Personel

Provimes'in mobil uygulaması ile şirket dışında olduğunuz zamanlarda da personellerinizin bilgi ve durumlarına her zaman ve her yerden kolayca ulaşın.
Mobil Uygulamaları Ücretsiz İndirin
AppStoredan İndirin

Personel aracı videomuzu izlediniz mi ?

Personel Bilgi Sistemi
© 2023 Provimes Tüm Hakları Saklıdır. | E-Posta: info@provimes.com
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram