Çalışanlarınıza kolay ulaşın

Personel paneli ile çalışanlarınızın iletişim bilgilerini, bulunduğu yeri ve durumunu anında görüntüleyin.

30 Gün Ücretsiz Kullan

Personel & Çalışan
Bilgi Sistemi

Çalışanlarınıza ulaşmanın en hızlı yolu Provimes Personel Paneli. Personelinizin iletişim bilgilerini, bulunduğu yeri ve durumunu görüntüleyin.Özel filtreleme teknolojisi ile istediğiniz personeli listede yukarı alın veya görünmesini engelleyin.
Personel Devamlılık Kontrol Sistemi entegrasyonu ile kurum içinde veya dışında olduğunu,meşgulse hangi saate kadar meşgul olduğunu kolayca öğrenin. Mobil konum entegrasyonu ile bulunduğu yeri görüntüleyin.

Personel bilgilerinize kolay ve hızlı ulaşın.

Provimes Turnike entegrasyonları ile personelinizin kurum içinde veya dışındamı olduğunu, Mobil konum entegrasyonları ile bulunduğu yeri ve durumunu görüntülenebilirsiniz. Personel verilerinizi xls uzantılı dosyalardan tek tuşla ve hızlıca personel sisteminize aktarımını sağlayabilirsiniz.
30 Gün Ücretsiz Kullan

Personel durumlarını tek tuşla görüntüleyin.

Provimes'in personel albümü aracı ile çalışanlarınızın detaylı iletişim bilgilerine anında ulaşabilirsiniz. Özel filtreleme teknolojisi ile panel üst bölümünden istediğiniz personeli listeleyip, istemediğiniz personelin görünmesini engelleyerek, personel veri bilgilerinize kolay ve hızlı ulaşabilirsiniz.
30 Gün Ücretsiz Kullan

Mobil Uygulama

Provimes'in mobil uygulaması ile şirket dışında olduğunuz zamanlarda da personellerinizin bilgilerine ve personellerinizin durumlarına her zaman ve her yerden kolayca ulaşın.

Copyright © 2019 Provimes Tüm Hakları Saklıdır.

youtube-play linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram