Provimes ile kurum içi iletişimizi güçlendirin.

Paylaşım ve mesajlaşma araçları ile tüm personellere hızlı ve güvenle ulaşın.

Provimes iletişim yazılım araçları ile şirket içi iletişiminizi güvenle yönetin

Kurum içi mesaj

Provimes iletişim yazılımı mesaj aracı ile kurum içi iletişiminizi güvenli hale getirin. Mesajları kişilerin bilgisayarlarında, mobil telefonlarında veya yurt dışı sunucularda değil kurumunuza ait ya da kurumunuza özel veri tabanında şifreli olarak saklayın.

Mesajlaşma yanında resim, video ve belgeleri de kurum içinde güvenle gönderin. Otomatik oluşan mesaj grupları dışında istenilen mesajlaşma gruplarını kolayca oluşturun. Personeller işe başladıklarında gruplara otomatik katılsın ve işten ayrıldığında otomatik çıksın.

Kurum içi paylaşım

Provimes iletişim yazılımı paylaşım aracı ile mobil ve web uygulama sayesinde sadece bilgisayar başındaki değil tüm personellere kolay ve hızlıca ulaşın. Kurum içi bilgilendirmeleri sosyal medya paylaşımı tadında personellerinizle buluşturun. Paylaşımları "yorum" veya "beğen" tuşları ile etkilişimli hale getirin. Paylaşımları ister tüm personeller isterseniz sadece yetki verdiğiniz personeller oluştursun.

Paylaşım başlangıç ve bitiş tarihlerini, paylaşımların yoruma açık yada kapalı olacağını, öncelik düzeyini ve paylaşımları kimlerin görebileceğini (şirket, şube, departman, görev) oluşturan belirlesin.

Kurum içi anket

Personellerinize dilerseniz tek seçenekli dilerseniz çok seçenekli anketler düzenleyin. Personelinizin düşüncelerini ve işe yönelik önerilerini ölçümleyin. Anket başlangıç ve oylama bitiş tarihlerini, anketin hedef kitlesini (şirket, şube, departman, görev) oluşturan belirlesin.

Anket sonuçlarını detaylı raporlayın. Paylaşım aracı ile kurum içi e-posta kullanımını azaltın ve güvenlik risklerini en aza indirin.

Provimes Mobil

Provimes mobil sayesinde tüm personellere kolayca ulaşın. Kurum içi bilgilendirmeyi hızlı ve en geniş tabanda yapın. Akıllı telefonlar ve mobil cihazlar için kullanıcı dostu tasarımlarla geliştirilmiş Android ve IOS uygulamaları indirin, iletişiminizi güvenli hale getirin.

Akıllı telefonlarınız için IOS ve Android aplikasyonlarını indirerek, iletişiminizi güvenli bir şekilde hem kolay hem de hızlı bir yapıda sürdürün.
Mobil Uygulamaları Ücretsiz İndirin
AppStoredan İndirin
© 2023 Provimes Tüm Hakları Saklıdır. | E-Posta: info@provimes.com
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram