Provimes ile gönderi ve teslimatlar kontrolünüzde

Mükemmel bir gönderi ve teslimat sistemi ile kayıp ve gecikme yaşamayın.

Kargo gönderi ve teslimatları

Gelişen internet teknolojileri e-ticaretide önemli bir büyüklüğe ulaştırdı. Kurumlara gelen kargolar yanında personellere gelen kargolarda adet olarak son derece arttı. Sonuç olarak kargo gönderi ve teslimatlarının daha iyi yönetilmesi kurumlar için bir zorunluluk oldu. Provimes kargo yazılımı ile kurumunuza gelen yada kurumunuzdan gönderilen kargoları çok daha kolay takip edin.

Gelen ve giden kargolara ait detaylı bilgileri sisteme eksiksiz kayıt edin. Gönderileri kimin ne zaman teslim aldığı bilgisine hızlıca ulaşın. Gelen kargo bilgisi personellerinize ister bildirim ister SMS olarak ulaşsın. Kayıp ve gecikme sorunlarının önüne geçin.

Evrak gönderi ve teslimatları

Kurum dışına gönderilen yada kurum dışından gelen yazılı evrakları Provimes ile kargo yazılımı ile çok daha kolay takip edin. Özellikle kurum dışından gelen süreli evrakların takibinde kayıp ve gecikmeleri tamamen ortadan kaldırın.

Evrakların kimin tarafından ne zaman gönderildiği veya teslim alındığı bilgilerine hızlıca erişin. Gelen evrak bilgisi personellerinize ister bildirim ister SMS olarak ulaşsın. Evrakları fotoğraflayın ve Provimes'e kolayca ekleyin. Tüm bilgileri hızlı ve kolay raporlayın.

Gönderi ve Kargo Takip aracımızla ilgili Videomuzu izlediniz mi ?

Gönderi & Kargo Takip Kayıt Aracı
© 2023 Provimes Tüm Hakları Saklıdır. | E-Posta: info@provimes.com
chevron-down-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram