Provimes Ziyaretçi Yönetimi Aracı / Taşeron & VIP Ziyaretçi Eğitimimize Bekliyoruz.

Provimes Ziyaretçi Yönetimi Aracı / Taşeron & VIP Ziyaretçi Eğitimimize Bekliyoruz.

03/08/2021
Tülay Akın

Yeni nesil Toplantı ve ziyaretçi yönetimi Provimes, VIP olarak tanımlanan ziyaretçilere hızlı ve kolay geçiş izni verir. Ayrıca kurum ya da şirkete girmesi yasaklı olabilecek kişiler için "yasaklı ziyaretçi" tanımlamanıza imkan sağlar. Bu kişiler için geçiş onayı otomatik olarak engellenir.

Bunun yanı sıra belirli bir takvim aralığı içinde sürekli olarak gelecek "taşeron ziyaretçiler" için süreli ziyaretçi kodu üretme ve ziyaretçi kartı basma özelliği mevcuttur. Provimes bu taşeron ziyaretçilerin yasal zorunluluk olan belgelerini ve bu belgelerin son kullanım tarihlerini otomatik olarak yönetme özelliğine sahiptir.

Provimes Ziyaretçi Yönetimi aracı içerisinde yer alan VIP & Taşeron ziyaretçi modüllerinin sizlerle tanıştırmak ve kullanım özelliklerini paylaşmak için 4 Ağustos 2021 Çarşamba günü saat 10:00'da ücretsiz olarak düzenleyeceğimiz eğitimimize bekliyoruz.

Katılımcı olabilmek için aşağıda yer alan linkten kayıt yaptırabilirsiniz:

Kayıt için tıklayın

#eğitim #ziyaretçi #taşeron

 

Sosyal medyada paylaşın
© 2023 Provimes Tüm Hakları Saklıdır. | E-Posta: info@provimes.com
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram