Ziyaretçi yönetimimizi kolaylaştırıp, verimliliğimizi artırdık.

Ziyaretçi yönetimimizi kolaylaştırıp, verimliliğimizi artırdık.

06/11/2019
Özcan Yazıcı

Provimes tercih etmenizdeki en önemli etkenler neler oldu?

Teracity firmasıyla geçmişe dayanan bir işbirliğimiz var. İş süreçlerimizin geliştirilmesinde teknoloji ve yazılım anlamında çok önemli destek aldık. Provimes ürününü de ilk günden itibaren işletmemizde kullanmaya başladık. Provimes’in sağlamış olduğu donanım ve yazılım altyapısıyla şirketimizdeki ziyaretçi ve toplantı yönetimini daha planlı, verimli ve düzenli hale getirdik.

Yani bizim için çok işlevsel bir ürün oldu. Bu ürünü kullanmamızda önemli bir etken. Tabii ürünün sunduğu yarara bağlı olarak fiyat açısından da son derece cazip olması Provimes’i kullanma kararımızı çok kolaylaştırdı.

Provimes, organizasyonunuzda nasıl bir kolaylık sağladı?

Bugün birçok işletmede olduğu gibi bizim şirketimizde de gerek çalışanlarımızla, gerekse müşterilerimizde iletişim süreçleri çok hızlandı ve yoğunlaştı. Bu kadar büyük hız ve yoğunluk ortamında ziyaretlerin, toplantıların aksamadan, sorunsuz işlemesi, bu süreçlerin verimli geçmesi ve herkes için memnuniyet yaratması çok önemli.

Bu süreçleri tek bir platform üzerinden yönetebilmek, mobil kanallar da dahil her yerden kolayca ulaşabilmek, ziyaret ve toplantılarla ilgili herkesin anında bildirim alması işlerin ve sürecin takibi açısından bize çok büyük faydası oldu. Gereksiz zaman, gereksiz ulaşım ve iş günü kayıpları gibi diğer maliyetleri ya ortadan kaldırdı ya da çok sınırladı.

Organizasyonunuzda en çok Provimes’in hangi araç ve fonksiyonlarının iş sürecinizi kolaylaştırdığını düşünüyorsunuz?

Provimes’in en çok kullandığımız fonksiyonu ziyaretçi yönetimi oldu. Ziyaretçi yönetim aracıyla tüm ziyaretçi takiplerimiz, bölümlerimiz arasındaki bilgi akışı ve iş takibimiz kolaylaştı.

Provimes iş sürecinizde nasıl bir “verimlilik” değişimine katkı sundu?

Ziyaretçilerimiz şirketimize Provimes teknolojisinin sunduğu altyapıyla sorunsuz biçimde ulaşabiliyorlar. Yer, saat, ulaşım bildirimlerini mobil sistem üzerinden akıllı telefonlarıyla kolayca takip edebiliyorlar. Herhangi bir değişiklik konusunda anında bildirim alabiliyorlar.

Kurumumuza girişlerinde kendi kayıtlarını ve veri girişlerini kolayca oluşturabiliyorlar ve ilgili birime kolayca ulaşabiliyorlar.

Yine ziyaretçilerimizin tüm bilgilerini KVKK’ya uygun biçimde alabiliyor ve sorunsuz biçimde saklayabiliyoruz. Böylece yasal sorumluluklarımızı da yerine getirebiliyoruz.

Aynı şekilde kurum içerisindeki toplantı yönetimimiz çok kolaylaştı. Tüm toplantı katılımcılarımız toplantı yeri, saati ve katılımcıları konusunda hızlıca bildirim alabiliyor. Yine değişiklik olduğu zaman bunları da hızlıca takip edebiliyor. Toplantı sonuçlarını da yine Provimes üzerinden alabiliyor.

Maliyet/Fayda penceresinden baktığınızda Provimes’in alternatiflere göre işletmenize/markanıza nasıl avantaj sağladığını düşünüyorsunuz?

Provimes’in bir şirketin günlük iş akışı sırasında yaşamış olduğu temel sorunlara, ihtiyaçlara gereksiz karmaşa ve ayrıntıya sapmadan kolay, yalın ve işlevsel bir çözüm getirmesi bizce çok büyük avantaj.

Farklı önemli fonksiyonları olsa da temelde ziyaretçi ve toplantı yönetimini kolaylaştırması bugün bizim gibi şirketlerin gereksiz zaman kayıplarını ortadan kaldırması, süreçleri verimli hale getirmesi günümüz rekabet koşullarında maliyetleri aşağı çekmesi açısından hayati derecede önemli.

Ayrıca farklı farklı araç ve ürünlerle birbirinden kopuk yürüyen süreçleri tek bir platfom üzerinden çözebilmek büyük fayda sağlıyor.

Provimes’in, markanızın “dijital dönüşüm” sürecine katkı sağladığını düşünüyor musunuz?

Bugün şirketlerin operasyonel olarak tüm departmanlarını ve ürün yönetim sistemlerini teknoloji ve dijital kanallarla yönetmesi hayati derecede önem taşıyor. Günümüz iş dünyasında tüketici odaklı düşünmek, süreci hızlı yönetebilmek ve maliyetleri aşağıya çekerek rekabet edebilir bir karlılık oluşturabilmek rekabetin olmazsa olmazları.

Biz Provimes ile işte bu dijital dönüşüm yarışında kurumuzun önemli bir ihtiyaç alanını dijital altyapıya ve sürdürülebilirliğe kavuşturmuş olduk. Bu süreci, kurumsal uyumluluğumuzu güçlendirerek ve derinleştirerek daha da ileri boyuta taşımayı hedefliyoruz.

Sosyal medyada paylaşın
© 2019 Provimes Tüm Hakları Saklıdır. | E-Posta: info@provimes.com
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram