Şirket içi bilgi paylaşımı ile işinizi başarıya ulaştırın.

Kurum içi paylaşım aracı ile İşletmenizde yapacağınız kampanya, bilgilendirme, duyuru vb. bilgi paylaşımı ile personel ve yöneticilerin performansını arttırın.

Şirket içi personel ve yöneticilerinizle etkileşimli iletişim kurun.

Şirket personelinizle paylaşmak istediğiniz kampanya, duyuru ve bilgilendirmeleri Provimes kurum içi paylaşım aracı ile kolayca yapın. Şirket içi paylaşımlarınıza "Beğen" ve "Yorum" tuşları ile personeliniz ile iletişiminizi karşılıklı ve etkileşimli hale getirin. Gerekli durumlarda içeriklerinizi yoruma kapatın.

Paylaşımlarınızın zamanını ve süresini siz belirleyebilir,  öncelik verdiğiniz paylaşımlarınızı üst sırada yayınlayabilir, paylaşımlarınızı yetkilendirme ile kimlerin paylaşım yapabileceğini belirleyebilirsiniz.

Şirketiniz için Anketler düzenleyin

Müşteri sadakatinin sağlanması, müşteri karlılığının artırılması, maliyetlerin düşürülmesi,  vb. daha bir çok konuda personelinize yönelik düzenleyeceğiniz anketler ile şirket performansınızı yükseltin. 

Düzenleyeceğiniz anketlerin içeriklerini ister tüm personelinizle isterseniz şirket, departman, görev bazında sınırlandırarak paylaşın, hedeflediğiniz personel kitlesine daha kolay ulaşın.

Paylaşım aracı ile Kurum içi E-Posta kullanımını azaltabilir, spam ve virüs gibi güvenlik risklerini de azaltabilirsiniz.

Mobil Paylaşım

Esnek yapıda uzaktan çalışan şirketler için, Provimes'in Mobil Paylaşım aracı ile personelinizle paylaşmak istediğiniz duyuru, bilgilendirme ve anketler düzenleyerek, etkileşimli iletişiminizi güçlendirin. 

Akıllı telefonlarınız için IOS ve Android aplikasyonlarını indirerek, iletişiminizi güvenli bir şekilde hem kolay hem de hızlı bir yapıda sürdürün.
Mobil Uygulamaları Ücretsiz İndirin
AppStoredan İndirin

Kurumsal içi Paylaşım aracı videomuzu izlediniz mi ?

Kurum İçi Sosyal Paylaşım & İletişim
© 2023 Provimes Tüm Hakları Saklıdır. | E-Posta: info@provimes.com
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram