Kurum içi Paylaşımınızı Güçlendirin

Tüm personellerinize kampanya, bilgilendirme, duyuru vb. istediğiniz tüm bilgileri artık anında ulaştırabilirsiniz.
30 Gün Ücretsiz Kullan

Kurum İçi
Sosyal Paylaşım & İletişim

Sahadaki çalışanlarınız, farklı yerlerdeki şubelerinizin çalışanları ve kurum içi çalışanlarınızla kulaktan kulağa oynar gibi iletişim kurmayın…
Onlara mesajlarınızı doğru iletmenin ve karşılıklı iletişimin en iyi çözümü: Provimes Kurum İçi Paylaşım aracı ile içeriklerin kimler tarafından oluşturulacağını ve paylaşılacağını siz belirleyin.

Kurumsal iletişiminizi interaktif hale getirin.

Çalışanlarınızla paylaşmak istediğiniz tüm duyurularınızı, bilgilendirmelerinizi kolayca yapın. "Beğen" ve "Yorum" tuşları ile iletişiminizi karşılıklı ve etkileşimli hale getirin. Gerekli durumlarda içeriklerinizi yoruma kapatın. Paylaşım zamanını ve süresini belirleyin, öncelik verdiğiniz paylaşımlarınızı üst sırada yayınlayın. Yetkilendirme ile kimlerin paylaşım yapabileceğini belirleyin.
30 Gün Ücretsiz Kullan

Kurum için
Anketler düzenleyin

Çalışanlarınıza yönelik Kurum içi anketler düzenleyinp, içeriklerinizi ister tüm çalışanlarınızla isterseniz şirket, departman, görev bazında sınırlandırarak paylaşın, hedeflediğiniz çalışan kitlesine daha kolay ulaşın. Paylaşım aracı ile Kurum içi E-Posta kullanımını azaltın; spam ve virüs gibi güvenlik risklerini azaltın.
30 Gün Ücretsiz Kullan

Mobil Uygulama

Provimes'in mobil uygulaması ile şirket dışında olduğunuz zamanlarda da çalışanlarınız ile mobil kurum içi paylaşım aracı ile her zaman ve her yerden güvenle paylaşmak istediğiniz tüm duyurularınızı, bilgilendirmelerinizi kolayca yapın.

Copyright © 2019 Provimes Tüm Hakları Saklıdır.

youtube-play linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram