Şirket bilgi ve veri gizliliğinizi koruyun

İşletmenize ait özel yazılı ve görsel dökümanlarınız, verileriniz ve fikirlerinizi kurum içi mesajlaşma ve paylaşımlar ile koruma altına alın.
30 Gün Ücretsiz Kullan

Kurumsal İletişim
& Mesajlaşma

Kurumsal yaşamınızın yeni ve güvenli mesaj platformu bimesaj ile tanışın. İş ve özel yaşamınızdaki yazışmalarınızı birbirinden ayırın. Bimesaj ile mesajlarınız kriptografi teknolojisi ile şifreli olarak ve kendi veri tabanınızda saklanır,siz de yazışmalarınızı güvenle yaparsınız.
Şirket ve departman mesaj gruplarınız otomatik olarak oluşur.Yeni başlayan personeliniz gruba doğrudan eklenir.

Her zaman ve her yerden
güvenle mesajlaşın

Provimes kurum içi mesaj yönetim sistemi içerisinde geliştirdiği kriptografi yazılım teknolojisi sayesinde, istediğiniz personele veya oluşturduğunuz gruplara şirketinize ait özel yazılı ve görsel dökümanlar, veriler, fikirler, mesajlar ve iletileri güvenle gönderebilirsiniz.

Mobil uygulamada yer alan Kurum içi mesaj aracı ile her zaman ve her yerden şirket çalışanlarınız ile güvenle mesajlaşabilirsiniz.
30 Gün Ücretsiz Kullan

Şirket içi iletişiminizi
kolay ve hızlı hale getirin

Provimes kurum içi mesaj programı sayesinde şirket ve departman bazlı otomatik oluşan mesaj grupları ile iletişim yönetiminizi kolaylaştırır, şirkette çalışan personelle anlık mesajlaşabilir, aynı anda birden fazla kişi ile mesajlaşabilmek için sohbet grupları oluşturabilirsiniz.

Provimes yazı ve tablo araçlarında oluşturduğunuz belgeleri otomatik olarak kurum içi mesaj aracından istediğinizi çalışanlarınıza veya oluşturduğunuz gruplara doğrudan iletebilirsiniz.
30 Gün Ücretsiz Kullan

Provimes kurum içi mesajlaşma aracının diğer önemli özellikleri

Ücretsiz Mobil Mesajlaşma

Şirket dışında olduğunuz zamanlarda da çalışanlarınız ile mobil kurum içi mesaj aracı ile her zaman ve her yerden güvenle mesajlaşın.

Özel mesajlarınız güvende

Kurum içi mesaj aracı üzerinden istediğiniz çalışan ile yapacağınız şirket yazışma ve mesajlaşmaları güvenle yapabilirsiniz.

Dosyalarınız güvende

Provimes yazı ve tablo araçlarından belgelerinizi sadece şirketinizde çalışan personelinize kurum içi mesaj üzerinden güvenle gönderebilirsiniz.

Copyright © 2019 Provimes Tüm Hakları Saklıdır.

comments-omobileyoutube-playdatabase linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram