Personelinizle güvenli ve verimli iletişimi Bimesaj ile sağlayın.

Mobil ve masaüstü çalışabilme özelliğine sahip olan Bimesaj ile ekip arkadaşlarınız ile esnek yapıda uzaktan güvenle mesajlaşın.

Bimesaj ile kurum içi belge ve konuşmalarınızı şifreli yapın.

Provimes kurumsal şirket içi mesajlaşma aracı Bimesaj'ın içerisinde geliştirdiği kriptografi yazılım teknolojisi sayesinde, personeliniz veya iş arkadaşlarınızla şifreli anlık mesajlaşın.

Personelinizle sürekli bir araya gelmenizin zor olduğu günümüzde Kurumsal mesajlaşma aracı Bimesaj ile ekip arkadaşlarınız ile esnek yapıda uzaktan mesajlaşabilirsiniz. 

Mobil ve masaüstü çalışabilme özelliğine sahip olan Bimesaj ile istediğiniz iş arkadaşınız veya oluşturduğunuz gruplarla mesajlaşabilir istediğiniz  görsel doküman, veri , fikir, iletileri güvenle gönderin.

Şirket içi iletişiminize hız kazandırın.

Kurumsal şirket içi mesajlaşma aracı Birmesaj şirket içerisinde mail göndermeden tüm ekiple güvenle mesajlaşmanızı sağlar.

Her kişiye aynı anda mesaj gönderebilir ve duyuru yapabilirsiniz. Ekipler, departmanlar veya projeler için özel gruplar kurarak ekip içerisindeki iletişime hız kazandırarak, belli bir gruba aynı mesajı aynı anda gönderebilirsiniz.

Provimes yazı ve tablo araçlarında oluşturduğunuz belgeleri otomatik olarak kurum içi mesaj aracından istediğinizi personelinize veya oluşturduğunuz gruplara doğrudan iletebilirsiniz.

Mobil Bimesaj

Bimesaj Mobil'i akıllı telefonlarınız için IOS ve Android aplikasyonlarını indirerek, iletişiminizi güvenli bir şekilde hem kolay hem de hızlı bir yapıda sürdürün.
Mobil Uygulamaları Ücretsiz İndirin
AppStoredan İndirin

 Kurumsal şirket içi mesajlaşma aracı Bimesaj'ın öne çıkan özellikleri

Ücretsiz Mobil Mesajlaşma

Şirket dışında olduğunuz zamanlarda da personeliniz ile mobil kurum içi mesaj aracı ile her zaman ve her yerden güvenle mesajlaşın.

Özel mesajlarınız güvende

Bimesaj aracı üzerinden istediğiniz personel ile yapacağınız şirket yazışma ve mesajlaşmaları güvenle yapabilirsiniz.

Dosyalarınız güvende

Provimes yazı ve tablo araçlarından belgelerinizi sadece şirketinizde çalışan personelinize Bimesaj üzerinden güvenle gönderebilirsiniz.

Kurumsal Mesajlaşma aracı Bimesaj ile ilgili Videomuzu izlediniz mi ?

Kurumsal İletişim & Mesajlaşma
© 2022 Provimes Tüm Hakları Saklıdır. | E-Posta: info@provimes.com
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram