Şirketlerin Takvim Araçlarından Beklentileri

Şirketlerin Takvim Araçlarından Beklentileri

08/03/2019
Gülay Soydan Pehlevan

Takvim uygulamaları; şirketlerin, kurumların ya da iş profesyonellerinin en fazla kullandığı iş araçları arasında bulunuyor. Toplantı, randevu gibi programları takvim araçlarıyla yönetiyorlar. Diğer yandan özellikle büyük kentlerde, trafik gibi dış etkenleri düşündüğümüzde, bu süreci yönetmek çok da kolay olmuyor. Bugün iş dünyasında birçok takvim aracı kullanılıyor. Bunlar, genelde takvime eklenen toplantıyı ya da randevuyu bildirim sistemiyle hatırlatan uygulamalar. Yani kısıtlı özelliklere sahipler. Şirketlerin ya da kurumların ihtiyacını tam olarak karşıladıkları söylenemiyor.

Peki, takvim araçlarında ne tür özellikler olsaydı bu ihtiyaçlar karşılanabilirdi?

Düşünün, piyasadaki uygulamaların özelliklerinin yanında farklı yeteneklere de sahip bir takvim aracı kullanıyorsunuz. Örneğin herhangi bir takvim aracında oluşturduğunuz randevuları entegre yapısı sayesinde kendi takvim aracınızda rahatça görebiliyorsunuz. Üstelik sadece kendi takvim aracınızı değil, çalışanlarınızın da takvim aracını görüp yönetebiliyorsunuz. Bundan daha da önemlisi takvim aracınız, ziyaretçi ve toplantı araçlarınızla bağlantılı çalışabiliyor.

Neden olmasın?

Örneğin takvim aracınızda randevu oluştururken katılımcı eklenebiliyor. Kurum içi ve dışı katılımcılara, SMS, e-posta ve dijital asistan BİRİ ile toplantı günü, saati ve adresi otomatik bildiriliyor. Kurum dışı ziyaretçilere, ziyaretçi/güvenlik kodu oluşturularak, ziyaretçi noktasından hızlı geçişleri sağlanıyor. Hatta ziyaretçi, ofisinize ilk defa geliyorsa, harita koordinatları da otomatik yollanıyor.

Takvim aracınız, sadece randevuları ve ziyaretçileri değil, toplantının yapılacağı toplantı odasını da yönetiyor. Toplantı kurum içinde düzenlenecekse toplantı salonunu; kurum dışında yapılacaksa mekanı katılımcılara yine otomatik bildiriyor.

Bitmedi!

Tabii ki bu örnekleri çoğaltmak mümkün…
Peki,bu örneklerin gerçek olması mümkün mü?
Evet, Provimes Takvim Aracı ile mümkün!

Yeni yeteneklere sahip Provimes Takvim Aracı, şirketlerin ve kurumların güncel ihtiyaçları doğrultusunda geliştirildi. Randevu oluşturulurken, katılımcı bildiriminden ziyaretçi noktası geçişine, toplantı salonundan gündem maddelerine kadar gerekli tüm organizasyonun saniyeler içinde kolaylıkla yapılması mümkün hale getirildi.

Sosyal medyada paylaşın
© 2019 Provimes Tüm Hakları Saklıdır. | E-Posta: info@provimes.com
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram