p r o v i m e s

Yükleniyor

İşinizi
Öneri Yönetimi
ile geliştirin

Provimes'in sunduğu öneri yönetim sistemi ile işyerinizin verimliliğini ve üretimini artırın, maliyetlerinizi azaltın.

Öneri yönetim sisteminin işinize sağlayacağı faydalar ?

Ürün kalitenizi ve ürünlerinizi geliştirirsiniz

Ürün kalitenizi yükseltip, ürünlerinizin iyileştirme ve geliştirmesini için çalışanlarınızın size sunacağı her türlü pratik, uygulanabilir çözümünün sistematik bir yöntemle toplanmasını sağlarsınız.

Çalışan önerileri ile verimliliğinizi arttırırsınız

İşyerinizde verimliliğinizi arttırıp, maliyetlerinizi azaltmak için çalışanlarınızın görüş ve öneride bulunabilmeleri için öneri yönetim aracında personel ödül programları hazırlarsaınız.

Doğru önerilerle hedeflerinize ulaşırsınız

Çalışanlarınız tarafından öneri yönetim aracı üzerinden yapılan önerilerden doğru önerileri değerlendirip, hayata geçirdiğinizde işinize katma değer sağlayıp, hedeflerinize ulaşırsınız.

Öneri Yönetim Sistemini
işletmenizde nasıl kullanabilirsiniz ?

Provimes öneri yönetiminin diğer önemli özellikleri

Tüm öneriler, yönetici ekranı ile tek bir alandan kontrol edilebilmekte olup, düzenlemesi gereken önerilerin değişikliğini yapmaya imkanı sunar.

Yönetici paneli sayesinde önerilerin durumları, hangi kullanıcıların ne kadar öneri yaptığını ve puanlamasını takip etme imkanı sunar.

Kullanıcı Paneli ile tüm personellerin öneri sıralaması karşılaştırabilir, puanını takip edebilir, yaptığı önerilerin durumları kontrol edebilmektedir.

Öneri Yönetim Sistemi detaylı ve kolay raporlama sistemi sayesinde öneriler raporlanabilmekte, Çalışanların öneri performans grafikleri alınabilmektedir.